Kaprysia

Streszczenie
Kaprysia, główna bohaterka filmu, to wymyślona przez reżyserkę planeta. Animacja jest obrazem krainy rządzącej się kaprysem. Wszystko, co istnieje na Kaprysi jest nieoczywiste, chaotyczne, zmienia swoje kształty i właściwości. Wzajemne przenikanie i przeobrażanie form, zmiana miejsc istot i przedmiotów - to słowa jakie określają charakter filmu. Pomimo pozornego bałaganu, jaki panuje na planecie, jest to miejsce szczęśliwe - dominują w nim jasne i czyste barwy. Stworzony przez autorkę filmowy obraz dziwnej i bajkowej rzeczywistości jest eksplozją radości i surrealizmu.
Plakat
Klatki
Metryka
Tytuł filmu: Kaprysia (2019)
Film animowany
Czas trwania: 8:07
Technika realizacja: 2d drawing
Reżyseria: Betina Bożek
Muzyka: Universal Production Music / Paris Music - Look at the groove - Fabrice Lamoine , Chrono Blues - Roberto Briot
Dźwięk: SoundMind Studio Michał Fojcik MPSE, Wojciech Iskierka

Producent:
Pracownia Filmu Animowanego w Krakowie, Akademia Sztuk Pieknych im. Jana Matejki
E-mail: animationstudio@asp.krakow.pl
Strona: film.asp.krakow.pl

Biografia
Betina Bożek, ur. 1993. Mieszka i tworzy w Krakowie. Abwolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Laureatka konkursów miedzynarodowych, stypendiów artystycznych i festiwali filmowych. Współzałożycielka grupy arystycznej o nazwie Grupa Brzuch. Zajmuje się ilustracją i filmem animowanym.

Obejrzyj Film
[trailer]

Film z 2019 roku, dostępny po podaniu hasła. Aby uzyskać hasło, prześlij wiadomość na animationstudio@asp.krakow.pl z nazwą festiwalu i adresem strony internetowej.
Hasło nieprawidłowe, spróbuj jeszcze raz. prawidłowe, udzielono dostępu!  
Kaprysia - Betina Bożek