Red Light Train

Streszczenie
Młoda stewardesa pracuje w luksusowym pociągu dalekobieżnej linii do Paryża. Pasażerami są zakochane pary, podróżujące do stolicy miłości. Stewardesa mimowolnie staje się świadkiem ich miłosnych uniesień. Jednocześnie coraz dotkliwiej odczuwa własną samotność. Chce kochać i być kochaną. Nie potrafiąc sobie poradzić z niezaspokojoną potrzebą miłości obsesyjnie obserwuje złączonych w uściskach, podróżujących kochanków.
Plakat
Klatki
Metryka

Tytuł filmu:. Red Light Train (2019)
Film animowany
Czas trwania: 9:36
Technika realizacja: 2d, After Effects
Reżyseria: Alicja Kot
Muzyka: Nym, Paul Williams, Frank Sark
Dźwięk: SoundMind Studio Michał Fojcik MPSE, Wojciech Iskierka

Producent:
Pracownia Filmu Animowanego w Krakowie, Akademia Sztuk Pieknych im. Jana Matejki
E-mail: animationstudio@asp.krakow.pl
Strona: film.asp.krakow.pl

Biografia
Alicja Kot urodzona w 1992r. w Krakowie. 2011 – 2014r. studiowała na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W 2014r. dyplom licencjacki w Pracowni Rozwoju Nowego Produktu pod kierunkiem mgr Pawła Mikosza i dr hab. Marka Liskiewicza. 2013 – 2018 Studiowała na Wydziale Grafiki wyżej wymienionej uczelni. W 2018r. ukończyła dyplom magisterski w Pracowni filmu Animowanego pod kierunkiem dr hab. Roberta Sowy. Interesuje się i zajmuje na co dzień filmem animowanym, malarstwem, grafiką projektową i artystyczną.

Obejrzyj Film
[trailer]

Film z 2019 roku, dostępny po podaniu hasła. Aby uzyskać hasło, prześlij wiadomość na animationstudio@asp.krakow.pl z nazwą festiwalu i adresem strony internetowej.
Hasło nieprawidłowe, spróbuj jeszcze raz. prawidłowe, udzielono dostępu!  
Red Light Train - Alicja Kot