Oko Boga

Streszczenie
Film opowiada o ostatnich mieszkańcach kamienicy na krakowskim Kazimierzu. Przewodnikiem i głównym narratorem jest, żyjący na granicy fantazji i rzeczywistości 25-letni Olaf, który w charakterystyczny dla siebie i subiektywny sposób opowiada o sobie, swojej rodzinie i sąsiadach. Obserwujący stopniową gentryfikację Kazimierza, a także świadomy tego, że jego rodzinny dom wkrótce przestanie istnieć, coraz bardziej ucieka w przeżycia wewnętrzne i fantazje. Jedną z nich jest przekonanie, że kamienica na ul. Brzozowej, w której mieszka, to centralne miejsce świata – Oko boga.
Plakat
Klatki
Metryka
Tytuł filmu: Oko boga (2019)
Film dokumentalny
Czas trwania: 17 min
Reżyseria: Igor Kawecki
Dźwięk: Michał Fojcik

Producent:
Pracownia Filmu Animowanego w Krakowie, Akademia Sztuk Pieknych im. Jana Matejki
E-mail: animationstudio@asp.krakow.pl
Strona: film.asp.krakow.pl

Biografia
Igor Kawecki urodził się 1992 r w Krakowie. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Grafiki. Zajmuje się filmem dokumentalnym i animowanym oraz fotografią. Brał udział między innymi w 58. Krakowskim Festiwalu Filmowym oraz 41th Festiwalu Filmów Animowanych Cinanima w Espinho w Portugalii.

Obejrzyj Film
[trailer]

Film z 2019 roku, dostępny po podaniu hasła. Aby uzyskać hasło, prześlij wiadomość na animationstudio@asp.krakow.pl z nazwą festiwalu i adresem strony internetowej.
Hasło nieprawidłowe, spróbuj jeszcze raz. prawidłowe, udzielono dostępu!  
Oko Boga - Igor Kawecki